Замена капота – легко и удобно

          Власникам авто добре відомо, що з усіх елементів корпусу їх автомобіля найбільші ризики загрожують капоту. Адже капот, розташований попереду автівки, приймає на себе усі деформації під час зіткнення в ДТП. Та навіть при обережному поводженні на дорозі, можна зустріти неадекватного пішохода, якому може здатися, що водій якось йому заважає і вдарити по капоту ціпком чи сумкою. Та й тварини полюбляють вдертися на нагрітий капот автівки, гріючись на теплому металі і залишаючи на фарбовому покритті подряпини від пазурів.

          Із пошкодженим капотом автомобіль використовувати не можна. Бо окрім надання машині естетичного зовнішнього вигляду, капот виконує дуже важливу функцію: захищає силові агрегати автівки від агресивного впливу навколишнього середовища (таких як дощ, бруд та пилюка, які згубно діють на двигун та електрообладнання авто і можуть призвести до поломки цих важливих вузлів), а також запобігає крадіжки з автівки обладнання: акумулятора, топливних та електронних елементів.

          Тож інколи виникає потреба заміни капоту автомобіля. Адже кожен виробник намагається створювати автівки не лише зручними, комфортними, швидкими й потужними та безпечними, але і з унікальним зовнішнім виглядом. Тому знайти капот саме на своє авто стає зовсім нетривіальним завданням.

          Проте власники японських автівок мають змогу швидко, просто і зручно обрати капот для власної моделі авто на сайті магазину  japan-cars.com.ua.

          Зручний пошук, підбір запчастин по VIN-номеру чи артикулу каталогу зроблять покупку кузовних частин не рутинною роботою, а справжнім задоволенням.

          Сервіс інтернет-магазину japan-cars.com.ua пропонує доставку замовлень по усій країні надійними поштовими перевізниками та з повним страхуванням замовлення під час доставки.

          Якщо необхідної запчастини раптом не віднайшлося в наявності — потрібну деталь можна буде замовити у виробника (!) та отримати її вже через один-два тижні очікування, хочя термін доставки може бути і збільшений.  Досвідченні менеджери із задоволенням проконсультують та допоможуть у пошуку необхідних запчастин для вашої автівки, запропонують найзручніший спосіб оплати та день і час доставки, підкажуть про особливості чи нюанси заміни конкретної запчастини та необхідних супутних витратних матеріалів, щоб ремонт вашого автомобіля не був схожим на трагедію та фінансово не обходився дорожче вартості автомобіля. 24.02.2020
 (4 просмотров)